
Grim gooit Ajax-basis om: 'nieuwe' doelman, geen Gloukh, primeur Bounida
De opstelling van Ajax gaat behoorlijk op de schop voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica. Het halve elftal is gewijzigd door interim-trainer Fred Grim.
Fred Grim hield in de eerste wedstrijden na het ontslag van John Heitinga grotendeels vast aan dezelfde spelers, maar heeft duidelijk andere plannen tegen Benfica. Vitezslav Jaros keert terug onder de lat. De 24-jarige Tsjech neemt de plek weer over van de bekritiseerde Remko Pasveer.

AJX
21:00
Vandaag
NEC
Voor het eerst dit seizoen staat Ko Itakura op het middenveld. Hij fungeert, net als soms bij zijn vorige club Borussia Mönchengladbach, als nummer 6 dinsdagavond. Ook is er een basisplaats voor Owen Wijndal én de negentienjarige Rayane Bounida. Davy Klaassen krijgt op 10 de voorkeur boven Oscar Gloukh.
Het duel tussen Ajax en Benfica is een strijd tussen de nummer 35 en 36 van de Champions League. Samen behaalden de ploegen nul punten, kregen ze 22 doelpunten tegen en scoorden ze er zelf maar drie.
De opstelling van Ajax: Jaros; Regeer, Sutalo, Baas, Wijndal; Itakura, Taylor, Klaassen; Bounida, Weghorst, Godts.

















