
Jans uit grote zorgen om FC Utrecht-smaakmaker: 'Is met taxi naar hotel gebracht'
Ron Jans maakt zich na afloop van het Europa League-duel tussen Real Betis en FC Utrecht (2-1) zorgen om Souffian El Karouani. De trainer van de Domstedelingen meldt voor de camera van Ziggo Sport dat zijn vleugelverdediger in de tweede helft met een taxi naar het hotel is gebracht.
"Het was voor hun een waanzinnig begin, want Isco en Amrabat botsen tegen elkaar en hebben allebei een blessure opgelopen", begint Jans over het duel. Beide spelers van Betis moesten na de botsing het veld verlaten met een blessure. "In die fase hadden wij gewoon met 0-1 voor moeten komen. Een voorzet laag op Haller, die wordt gewoon vastgehouden. De VAR was er vandaag niet. Daarna vond ik dat het initiatief meer naar Betis ging."
Utrecht kwam dankzij een schitterend afstandsschot van Miguel Rodriguez nog wel terug in de wedstrijd, maar kon niet meer op gelijke hoogte komen. "Wat een waanzinnige goal en die 2-2 schijnt een centimeter buitenspel te zijn geweest", gaat Jans in op de afgekeurde goal van Derry John Murkin, vlak na de treffer van Rodriguez. "Zelfs in de slotminuut waren we nog even dichtbij. Je hebt toch het gevoel dat je ook hier weer een punt had kunnen of moeten halen."
Niet alleen de nederlaag is een flinke tegenvaller voor Utrecht. Souffian El Karouani moest in de rust in de kleedkamer achterblijven na een flinke botsing in de eerste helft. Jans vreest voor zijn vleugelverdediger en geeft een update. "Die is met de taxi naar het hotel gebracht, hij is het even kwijt. Ik weet niet of het een hersenschudding is, dat moeten we even bekijken, maar het was niet goed."
Check de nieuwste VP’s Willem&Wessel over de aanhoudende sores bij Ajax, de problemen in Rotterdam, het voetbalsprookje van Telstar en nog veel meer!

















