NEC weken zonder Feyenoord-beul Lebreton

Feyenoord-beul weken uit de roulatie door harde tackle Timber

17Reacties

NEC moet het de komende maanden stellen zonder Noé Lebreton. De middenvelder raakte geblesseerd tijdens zijn invalbeurt tegen Feyenoord afgelopen zondag, door een harde tackle van Quinten Timber. Hij komt daardoor niet meer in actie dit kalenderjaar.

De Fransman raakte één minuut na zijn invalbeurt geblesseerd aan zijn enkel, maar speelde toch door. Tien minuten later maakte hij de gelijkmaker voor NEC, dat uiteindelijk met 2-4 zegevierde in De Kuip.

Woensdag onderging Lebreton een scan die uitwees dat Lebreton in ieder geval de wedstrijd van zaterdag tegen Sparta moet missen en de rest van 2025 ook. De middenvelder werd deze zomer gehaald voor één miljoen euro, maar heeft het dit seizoen moeten doen met enkele invalbeurten.

"Het is niet zo goed met hem. Hij heeft een enkelkwetsuur. We zijn aan het kijken hoe lang hij eruit is. Hij zal niet beschikbaar zijn", vertelt Dick Schreuder op de persconferentie van vrijdag, voorafgaand aan de wedstrijd van zaterdag tegen Sparta Rotterdam.

Luister de nieuwste aflevering van #DoneDeal over de TD-zoektocht van Ajax, de absolute ster van PSV en de verrassende ‘beste’ aankoop van Feyenoord!