
Groot nieuws: Suriname maakt nog kans op eerste WK-ticket, maar Menzo stopt
Opvallend nieuws: Stanley Menzo is niet langer de bondscoach van Suriname. Het Zuid-Amerikaanse land kan het WK van 2026 nog halen, maar zal dat proberen te doen zonder de voormalige Ajax-doelman.
Menzo heeft na een 'grondige evaluatie' met onder meer algemeen directeur Brian Tevreden zelf besloten om op te stappen. In de laatste interlandperiode stond Suriname op de drempel van het WK, maar tegen Guatamala redde Natio het niet. Wel plaatste de ploeg van Menzo zich door een late eretreffer voor de play-offs om een WK-ticket. In maart is Bolivia de tegenstander. Wint Suriname, dan neemt het voor het eerst deel aan het wereldkampioenschap voetbal.
'In maart wacht Natio een uiterst belangrijke interlandperiode', begint Menzo op het Instagram-kanaal van de Surinaamse voetbalbond. 'Een moment waarop we alles op alles moeten zetten om onze gezamenlijke droom en die van het Surinaamse volk, te verwezenlijken. Een droom die bij ons allen nog heel erg sterk leeft en waarvan ik oprecht geloof dat deze haalbaar is. Ik ben in ieder geval enorm trots op wat we samen hebben bereikt en het is voor mij een grote eer geweest om deel uit te maken van deze bijzondere reis. Desondanks ben ik van mening dat het op dit moment de juiste beslissing is om een stap terug te doen.'
Menzo wenst de spelers, staf en het bestuur 'oprecht veel geluk, kracht en succes bij het zetten van deze laatste beslissende stap in maart'. 'Dit komt uit het diepste van mijn hart. Mijn verbondenheid met Natio en dus ook deze droom blijft altijd bestaan. Heel veel sterkte en maak af waar wij samen aan zijn begonnen.'

















