
Goes: 'Toen ik dat zag, heb ik wel even zitten schreeuwen naar mijn TV '
Wouter Goes heeft zich de voorbije weken op zitten vreten voor de TV. Toen de verdediger van AZ zag hoe naaste concurrenten ook steeds punten bleven verliezen, groeide bij hem de frustratie.
"Toen ik zag hoe ook andere clubs punten morsten, heb ik wel even zitten schreeuwen naar mijn tv", vertelt Goes, doelend op het puntverlies van Ajax en Feyenoord in de afgelopen weken, in gesprek met Voetbal International.
Ondanks de irritatie, weet de centrale verdediger ook dat het effect van het eigen gemors daardoor minder groot is. "Het voordeel daarvan was dat de schade voor ons beperkt bleef. Maar we hadden er beter voor kunnen staan op de ranglijst."
De slechte reeks van AZ, die zondag uit FC Twente (1-0 nederlaag) een nieuw hoofdstuk kreeg, komt volgens Goes door een gebrek aan energie. "Het begint allemaal met de energie die je naar elkaar toe brengt. Hoe meer energie je geeft, hoe meer beleving er is, hoe beter je gaat spelen. Het is makkelijk om mekaar op te hemelen na een doelpunt, maar als dingen misgaan moet je er óók voor elkaar zijn", vervolgt de verdediger.
"We hebben wat blessures, dan moeten andere jongens opstaan. De spelers die hier al langer zijn, zoals ikzelf, moeten ze daarmee helpen", sluit Goes af.
Check de nieuwste VP’s Willem&Wessel over het aankomende Steijn-probleem, de uitdagende Ajax-supporters, de ‘PSV-winst’ die geen wonder bleek te zijn en nog veel meer!

















