Derksen: 'Van Persie is alleen maar bezig met zijn zoon'

Derksen ziet grote stoorzender bij Feyenoord: 'Als hij het goed voorhad...'

Update: 1 december 2025 om 23:54
29Reacties

Johan Derksen irriteert zich rot aan Feyenoord-trainer Robin van Persie. De trainer van Feyenoord is volgens De Snor meer bezig met zijn zoon Shaqueel dan met het coachen van zijn team.

"Ik stoor me vooral aan Van Persie. Als ik hem zo zie, denk ik vooral dat hij geen people manager is", begint Derksen op maandag bij Vandaag Inside. "Hij is alleen maar bezig om zijn zoontje te laten invallen als trotse vader. Als hij het goed voorhad met zijn zoon, had hij hem uitgeleend aan Sparta. Iedere wedstrijd voetballen, daar zou hij iets aan hebben. Hier heeft hij niets aan."

Ook het gedrag richting aanvoerder Sem Steijn is onbegrijpelijk volgens de vaste tafelgast. De aanvoerder begon drie van de laatste vijf wedstrijden in de Eredivisie op de bank en lijkt zijn basisplaats kwijt te zijn. "Hij heeft van zijn directie de duurste aankoop gekregen die in Nederland te doen was. Daar moet je als trainer blij mee zijn. Met Steijn koop je puur goals. Welke middenvelder maakt meer doelpunten?", vervolgt een felle Derksen.

Volgens De Snor moet Van Persie veel meer geduld hebben met Steijn. "Je weet dat mensen die nieuw zijn bij Feyenoord aanpassingsproblemen hebben: Kuipvrees. Hij moet gewoon wat krediet krijgen. Hij vertegenwoordigt een kapitaal en is echt het voetballen niet verleerd. Je moet hem gewoon rust gunnen", sluit Derksen af.

Bekijk het hele fragment hieronder.

Check de nieuwste VP’s Willem&Wessel over het aankomende Steijn-probleem, de uitdagende Ajax-supporters, de ‘PSV-winst’ die geen wonder bleek te zijn en nog veel meer!