
Verrassing in opstelling Ajax voor duel in Sittard: Taylor ontbreekt
Kenneth Taylor ontbreekt zaterdag bij Ajax, dat om 18.45 uur aftrapt bij Fortuna Sittard. De middenvelder is niet fit genoeg, waardoor interim-trainer Fred Grim moet puzzelen.
Taylor, die interesse van Napoli zou genieten, is dit seizoen niet weg te denken uit de basis van Ajax. Hij speelde alle veertien Eredivisie-wedstrijden, maar is zaterdag niet van de partij in Sittard. Waar Taylor precies mee kampt, is (nog) niet bekend. Daarover zal later ongetwijfeld meer bekend worden.
Naast Taylor is ook Josip Sutalo niet meegereisd met de bus van Ajax. De Kroatische centrale verdediger is eveneens niet kiplekker. Grim kiest om die reden, net als tegen FC Groningen (2-0 zege Ajax), voor de jonge Bouwman. De stopper kwam in die wedstrijd nog tot scoren.
Voorin is er ook plek voor een Ajax-talent: Rayane Bounida. Hij vormt een voorhoede met Wout Weghorst en Mika Godts, die is uitgeroepen tot het Eredivisie-talent van de maand november.
De opstelling van Ajax: Jaros; Regeer, Bouwman, Baas, Wijndal; Itakura, Klaassen, Gloukh; Bounida, Weghorst, Godts.

















