Papa Yamal gedraagt zich niet zo netjes in Sevilla

Heel opvallend: vader van Yamal provoceert Betis-fans, beveiligers grijpen in

Update: 6 december 2025 om 22:51
10Reacties

Mounir Nasraoui heeft zich niet zo populair gemaakt bij de aanhang van Real Betis. De vader van Lamine Yamal vierde de vijf doelpunten die FC Barcelona zaterdag maakte in het Estadio Benito Villamarín wel héél uitbundig, waarna de beveiliging zich genoodzaakt voelde in te grijpen.

Barcelona begon zaterdagavond nog dramatisch aan het duel met Betis, dat al na zes minuten spelen de voorsprong nam via Antony. Uiteindelijk rechtte de bezoekers de rug, en won het met 3-5. Telkens als Barcelona scoorde, draaide aandachtige toeschouwer Nasraoui zich richting de Betis-fans.

De supporters van de thuisclub trokken dat héél slecht, en ervaarden dat als zwaar provocerend, zo tekent Mundo Deportivo op. De spanning op de tribunes nam daardoor behoorlijk toe. Voor de aanwezige beveiligers was het uiteindelijk reden om Yamal-Senior te verplaatsen naar een andere plek in het stadion, om zo verdere problemen te voorkomen.

Zie hieronder beelden van de provocaties