Bosz verklaart wijzigingen voor CL-duel met Atletico

Bosz verklaart wijzigingen voor CL-duel met Atletico: 'Bang om in mes te lopen'

4Reacties

Peter Bosz kiest in het Champions League-duel tussen PSV en Atletico Madrid verrassend voor Paul Wanner, Couhaib Driouech en Mauro jr. Ook kiest de trainer opnieuw voor Guus Til in de punt van de aanval. Voorafgaand aan de wedstrijd verklaart de oefenmeester van de Eindhovenaren zijn wijzigingen voor de camera bij Ziggo Sport.

“Ik vind dat Guus het uitstekend doet, maar de belangrijkste reden voor mij is dat Pepi nu twee wedstrijden negentig minuten heeft gespeeld, na een heel lange blessure", laat Bosz weten. "Met maar twee dagen ertussen vind ik het te kort en riskant om hem weer te laten starten. Hij kan invallen, ik hoop dat hij dan het verschil maakt.”

Bosz kiest in het duel met Atletico dus opnieuw voor Til in de spits en moest daarom Pepi teleurstellen. Toch wil de trainer voorzichtig met de PSV-spits. "De vorige keer heb ik het me enorm aangetrokken, dat hij geblesseerd raakte. Omdat Pléa geblesseerd raakte gaven we hem te snel te geforceerd minuten. Dat probeer ik nu anders te doen.”

Ook kiest Bosz dinsdag voor Driouech, de uitblinker in het CL-duel met Liverpool (1-4), en niet voor Man. Daar heeft de trainer zijn redenen voor. “Omdat ik nu aan de kant waar Ivan niet kan spelen, een echte vleugelspeler neer zet. Ik hoop dat hij gevaarlijk kan worden met zijn snelheid. Ik vond het niet goed om tegen Atlético met twee van dat soort vleugelaanvallers te spelen. Dan zullen we misschien te veel in het mes lopen. We hopen dat met Paul beter voor elkaar te hebben.”

Check de nieuwste VP’s Willem & Wessel over de onterechte storm rondom een Feyenoord-speler, het drama van Weghorst, het grote gemis in De Klassieker en nog veel meer.