Hadj Moussa vindt dat er meer in had gezeten voor Feyenoord

Hadj Moussa wuift tegenspraak Hans Kraay weg: 'Dit is hoe jij het ziet...'

44Reacties

Anis Hadj Moussa is het niet eens dat Feyenoord in de Klassieker tegen Ajax (2-0) te weinig kansen heeft gecreëerd. De aanvoerder van de Rotterdammers is het niet eens met ESPN-verslaggever Hans Kraay junior. Hadj Moussa vindt ook dat er meer in had gezeten voor zijn ploeg in Amsterdam.

"We zijn erg teleurgesteld. Ik denk dat we hier meer verdienden, omdat we alles gaven", begint Hadj Moussa in een interview met ESPN, na afloop van De Klassieker waarin Feyenoord met 2-0 ten onder ging. "Op het veld hebben we geprobeerd ons spel te spelen. In de tweede helft gaven we alles en creëerden we veel kansen."

Kraay geeft aan het niet helemaal eens te zijn met de opmerking van Hadj Moussa over dat Feyenoord veel kansen wist te creëren, maar de buitenspeler blijft bij zijn standpunt. "Dit is hoe jij het ziet. We hadden goede kansen met Ayase en Wata (Watanabe, red.). Dat gebeurt soms in voetbal. Dus we gaan nu gewoon door en blijven niet hangen."

De aanvoerder van de Rotterdammers heeft vertrouwen dat de ploeg doorgaat. "We moeten meedogenlozer zijn en gewoon doorgaan zoals dit. We proberen elke wedstrijd te scoren en te winnen." Kraay vraagt of Feyenoord nog mag denken aan de titel. "We kunnen nog steeds eraan denken. We blijven vechten tot het einde. Het is niet over één of twee wedstrijden, maar over veel meer. We blijven doorgaan."