
Ajax-huurling krijgt complimenten: 'Die is verschrikkelijk goed'
Hans Nijland geniet van het spel van FC Groningen dit seizoen in de Eredivisie. Er staan veel spelers uit eigen jeugd in de basis, tot grote tevredenheid van de oud-algemeen directeur. Daarbij lichten Hans Kraay jr. en de ex-algemeen directeur er één speler uit.
Dies Janse kan op de nodige complimenten rekenen van Kraay en Nijland. "Die is heel goed, kan ik je zeggen", zegt de voormalig algemeen directeur in Goedemorgen Eredivisie op ESPN. Kraay doet er een schepje bovenop: "Die is verschrikkelijk goed", is de vaste tafelgast lovend.
Nijland is ook onder de indruk van het aanpassingsvermogen van Janse. "Linksbenige centrale verdediger gehuurd van Ajax. Het mooie is: hij kwam en toen was het seizoen al aan de gang. Hij kwam halverwege de week en Groningen moest uit naar PSV. Daar maakte hij gelijk zijn debuut in de basis", blikt hij terug.
Daar speelde hij een goede wedstrijd samen met de andere centrale verdediger Thijmen Blokzijl. "De rechter centrale en de linker centrale vullen elkaar hartstikke goed aan. Het is hartstikke leuk om naar het voetbal van Groningen te kijken. Hetzelfde als bij NEC: vol op de aanval", is Nijland lovend over de ploeg van Dick Lukkien, die deze week zijn contract verlengde.

















