
Voetbalicoon beschuldigt Ten Hag van 'wangedrag': 'Hij maakt iedereen gek'
Gianfranco Zola vindt het nog altijd zeer opvallend dat oud-Manchester United-spelers als Scott McTominay en Rasmus Højlund het zo goed doen in de Serie A. Volgens de oud-topvoetballer ligt dat voornamelijk aan één man: Erik ten Hag.
Het Italiaanse voetbalicoon Zola speelde zelf voor onder andere Napoli, Parma en Chelsea en heeft daarmee ervaring in beide competities. La Gazzetta dello Sport vroeg hem naar wat hem het meest opviel in dit Serie A-jaar en hij noemde onder andere Højlund en McTominay. Zij verlieten Manchester United vanwege tegenvallende prestaties, maar zijn nu allebei regelmatig uitblinker bij Napoli.
Volgens Zola is dat mede te wijten aan Ten Hag, die in zijn tijd als coach van Manchester United weinig gebruik maakte van Højlund en McTominay. “Højlund maakt iedereen gek, zelfs de mensen bij Manchester United. Zij laten na McTominay weer een topspeler gaan door het wangedrag van Ten Hag.” Sinds zijn komst bij Napoli staat Højlund op zes competitiegoals in twaalf duels. Dat is meer dan in zijn hele vorige seizoen bij United.
Check nu de nieuwste aflevering van #DoneDeal - van één naar twee keer per week in januari - over het laatste transfernieuws bij PSV, Feyenoord en Ajax!

















