Virgil van Dijk kijkt vooruit op tweede seizoenshelft bij Liverpool

Van Dijk geeft nog niet op bij Liverpool: 'Er is dit seizoen nog zoveel te spelen'

6Reacties

Virgil van Dijk kijkt met veel vertrouwen uit naar de tweede seizoenshelft. De verdediger van Liverpool ziet dat de afgelopen maanden lastig waren voor de ploeg, maar ziet het team langzaam uit een dal komen.

'Ik begin dit jaar zeker met optimisme, en ik hoop dat jullie dat allemaal doen', schrijft Van Dijk op het officiële clubkanaal van Liverpool. 'We weten dat dit seizoen tot nu toe niet is verlopen zoals we hadden gehoopt, en geloof me als ik zeg dat wij net zo teleurgesteld zijn als iedereen.' The Reds, die één wedstrijd minder hebben gespeeld, staan dertien punten achter op koploper Arsenal.

'We weten dat er in de tweede helft van het seizoen verbeteringen nodig zijn. Maar ik geloof dat we de afgelopen weken ook positieve signalen hebben laten zien. Het was zeker niet perfect, maar om zeven wedstrijden op rij ongeslagen te blijven in alle competities, moeten we dat meenemen.' Liverpool neemt het donderdagavond 1 januari op tegen Leeds United.

De aanvoerder van het Nederlands elftal ziet voldoende aanknopingspunten. 'Het belangrijkste nu is om voort te bouwen op deze recente reeks, om consistentie te tonen en ons in de komende weken in een nog sterkere positie te brengen. Er is dit seizoen nog zoveel om voor te spelen en we moeten klaar zijn voor alle uitdagingen die komen.'

De club heeft veel te maken met blessures, maar dat wil de 34-jarige verdediger niet als excuus gebruiken. 'We hebben de laatste tijd misschien een paar blessures gehad, maar we hebben genoeg kwaliteit in onze selectie om dat op te vangen, en er komen spelers terug in de ploeg, dus er zijn geen excuses.'