Duitse en Italiaanse clubs willen Fosso van Fortuna

'Clubs uit Duitsland en Italië kloppen aan bij Fortuna voor basisspeler'

14Reacties

De kans is aanwezig dat Fortuna Sittard het na de winter zonder Ryan Fosso moet stellen. De verdedigende middenvelder heeft zich in de kijker gespeeld bij clubs uit Duitsland en Italië, zo meldt Gianluca Di Marzio.

Fosso speelde dit seizoen zeventien Eredivisie-wedstrijden namens Fortuna Sittard en is niet meer weg te denken uit de basis van coach Danny Buijs. Toch bestaat er dus een kans dat de Zwitser deze winter al uit Limburg vertrekt. Fosso heeft nog een contract tot het eind van het seizoen, maar Fortuna heeft wel de optie om met een jaar te verlengen. Meerdere clubs zouden hem echter graag overnemen.

Vanuit Italië zou Serie B-ploeg Empoli in de race zijn voor de verdedigende middenvelder. Uit Duitsland zijn er meerdere teams die Fosso graag willen overnemen. FC Kaiserslautern, Hertha Berlin en Borussia Mönchengladbach mikken allemaal op de komst van de middenvelder, net als het Poolse Lech Poznan. Of Fosso de voorkeur geeft aan een transfer is nog niet bekend.