NEC moet nog even langer wachten op de hervatting van het seizoen

Wéér een afgelasting in het betaalde voetbal: bekerwedstrijd gaat niet door

Update: 9 januari 2026 om 16:02
9Reacties

Het winterse weer heeft opnieuw tot een afgelasting in het betaalde voetbal geleid. De KNVB Beker-wedstrijd tussen De Treffers en NEC van komende dinsdag gaat niet door. De wedstrijd wordt op 20 januari ingehaald.

De afgelasting zorgt ervoor dat NEC nog even op de hervatting van de tweede seizoenshelft moet wachten. Eerder werd de Eredivisie-wedstrijd van vrijdag tussen de Nijmegenaren en FC Utrecht afgelast door het winterse weer. Voor dat duel is nog geen nieuwe datum gevonden.

NEC-trainer Dick Schreuder ging donderdag al uit van een afgelasting van de bekerwedstrijd tegen De Treffers. "Bij ons is het veld nu top. Maar ik denk dat we met name naar de veiligheid van fans moeten kijken. We zullen zien hoe dat gaat. Maar het veld bij De Treffers ligt vol met sneeuw en zal bevroren zijn. Dan moet het heel hard gaan dooien, willen we daar kunnen spelen", zei hij tegen ESPN.

De KNVB besloot woensdag om alle wedstrijden op vrijdagavond in het betaalde voetbal af te gelasten wegens de winterse omstandigheden. Vooralsnog gaan de wedstrijden op zaterdag en zondag in de Eredivisie door. Dat betekent dat AZ en FC Volendam de tweede seizoenshelft zaterdag vanaf 16.30 uur aftrappen.