
AC Milan blijft in spoor Inter na zwaarbevochten overwinning op Como
AC Milan heeft donderdagavond goede zaken gedaan in de Serie A. De ploeg van Massimiliano Allegri was met 1-3 te sterk voor Como, hoewel het lange tijd moeite had om grip te krijgen op de wedstrijd. Dankzij de overwinning verkleint AC Milan de achterstand op koploper Internazionale tot slechts drie punten.
In de eerste helft was Como de bovenliggende partij en dat werd al snel uitgedrukt in de score. Na een ingestudeerde corner gaf Martin Baturina een hoge voorzet vanaf de rand van het strafschopgebied, die perfect op het hoofd van Marc Oliver Kempf belandde. De Duitser kon eenvoudig binnenkoppen en zette de thuisploeg op voorsprong.
Dat AC Milan niet met een grotere achterstand de rust inging, was vooral te danken aan Mike Maignan. De Franse doelman hield zijn ploeg meerdere keren op de been. Vlak voor rust wisten de bezoekers zelfs langszij te komen. Christopher Nkunku benutte een strafschop, al ging daar een discutabele beslissing aan vooraf.
In de tweede helft bleef Como het elftal met de meeste kansen, maar opnieuw wist het die niet te verzilveren. Aan de andere kant sloeg AC Milan wél toe. Na een goede steekpass van Rafael Leão plaatste Adrien Rabiot de bal beheerst in de hoek en zette hij de bezoekers op voorsprong. Como bleef aandringen op de gelijkmaker, maar de ploeg van Cesc Fàbregas stuitte keer op keer op een uitstekend keepende Maignan. In de slotfase gooide Rabiot het duel definitief in het slot door met een geplaatst afstandsschot de 1-3 te maken.

















