
Ontslag Frank bij Spurs biedt geen garanties voor Heitinga: 'Er is geen clausule'
Tottenham Hotspur-trainer Thomas Frank ligt door de tegenvallende prestaties van de club flink onder vuur in Londen en dat kan ook slecht nieuws betekenen voor John Heitinga. Dat laat Rob Jansen, zaakwaarnemer van Heitinga, doorschemeren de podcast KieftJansenEgmondGijp.
The Spurs verloren afgelopen weekend met 1-2 van West Ham United en staan na 22 wedstrijden slechts veertiende in Engeland. Volgens The Times is de toekomst van de 52-jarige Frank in gevaar en de fans van de Londense club zien in Heitinga een geschikte tijdelijke opvolger van de 52-jarige Deen.

MUN
18:30
Vandaag
TOT
Jansen laat in KJEG echter weten dat Heitinga niet zomaar voor de groep wordt gezet. Bovendien vermoedt de zaakwaarnemer van Heitinga dat Frank niet zomaar ontslagen wordt. "Er is helemaal geen clausule en ik ga er niet vanuit dat het gebeurd." Michel van Egmond plaatst zijn vraagtekens bij de opmerking van Jansen. "Ze roepen ook: you're getting sacked in the morning. De kans is best wel groot dat hij ontslagen wordt."
Volgens de zeventigjarige Jansen zou een ontslag van Frank als hoofdtrainer van Tottenham zelfs kunnen betekenen dat Heitinga ook op zoek moet naar een nieuwe baan. "Er staat nergens iets over wat er dan met John Heitinga gebeurt. Die eigenaren gaan wel met grote namen beginnen. Er staat geen clausule in en het heeft niks met elkaar te maken."
Check nu de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het laatste transfernieuws bij Ajax, Feyenoord en PSV!

















