
'Napoli krijgt 78-voudig international aangeboden als opvolger van Noa Lang'
De toekomst van Yannick Carrasco ligt mogelijk opnieuw in Europa. De Belgische international zou deze winter kunnen vertrekken bij Al-Shabab en is volgens Italiaanse media op huurbasis aangeboden aan twee clubs uit de Serie A. Met het WK van 2026 in aantocht wil Carrasco zijn kansen bij de nationale ploeg vergroten door weer op het hoogste Europese niveau actief te zijn.
De inmiddels 32-jarige aanvaller steekt zijn ambitie niet onder stoelen of banken. Met het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico op relatief korte termijn wil hij opnieuw zichtbaar zijn in een topcompetitie. Regelmatige speeltijd en een hoger niveau moeten zijn positie bij de bondscoach versterken.
Volgens transferjournalist Nicolò Schira hebben de vertegenwoordigers van Carrasco hem aangeboden bij Napoli en AS Roma, beide via een huurconstructie. Napoli is bezig met een vertrek van Oranje-international Noa Lang, wat de deur kan openen voor een ervaren alternatief op de flank. Ook AS Roma wordt genoemd als serieuze optie: de Romeinen doen mee om de bovenste plaatsen en zouden extra kwaliteit op de vleugels goed kunnen gebruiken.
In Saudi-Arabië is Carrasco dit seizoen goed voor zeven treffers in dertien wedstrijden. Zijn marktwaarde wordt momenteel geschat op zes miljoen euro. De Belg kwam in totaal 78 keer uit voor de nationale ploeg en was daarin goed voor elf treffers.

















