
Ajax maakt nog altijd kans op Resink: middenvelder 'niet akkoord' met Benfica
Benfica heeft nog geen akkoord bereikt met FC Groningen over Stije Resink, zo meldt Voetbal International zondag. In Portugal ging het gerucht rond dat beide clubs al tot een overeenkomst waren gekomen, maar dat blijkt niet het geval.
De goede prestaties van Resink bij FC Groningen dit seizoen zijn ook opgevallen bij Benfica, de club waar José Mourinho trainer is. De Portugezen hebben zich inmiddels gemeld in Groningen en willen de middenvelder afsnoepen van de Nederlandse top drie. Resink wordt de laatste weken nadrukkelijk genoemd bij zowel Ajax als Feyenoord.

GRO
16:45
zo 18-10-2026
AJX
Resink zelf gaf in een interview met Het Dagblad van het Noorden al aan in gesprek te willen met de Portugese topclub. "Soms komen er clubs en bedragen voorbij waar twee keer over nagedacht moet worden. Ondertussen ligt er nog geen bod bij FC Groningen, dus moet ik afwachten hoe het verdergaat."
Ondertussen is de controlerende middenvelder zondag 'gewoon' van de partij bij het duel tussen FC Groningen en Fortuna Sittard. VI meldt dat er nog geen sprake is van een akkoord tussen beide clubs en dus is Resink nog altijd speler van FC Groningen. Ook Ajax houdt de ontwikkelingen ondertussen 'nauwlettend' in de gaten.

















