
Telstar-held geniet van 'atmosfeer' na zege op Go Ahead: 'Je proeft het overal'
SC Telstar-aanvoerder Jeff Hardeveld kan zijn geluk niet op na afloop van het Eurojackpot KNVB Bekerduel met Go Ahead Eagles (2-1). De ploeg uit Velsen-Zuid plaatste zich donderdag voor de tweede keer in de clubgeschiedenis voor de halve finales van het bekertoernooi.
Go Ahead kwam in de 52e minuut nog op gelijke hoogte, maar dankzij een benutte strafschop van Hardeveld in de 59e minuut bekerde Telstar toch door. De aanvoerder van Telstar is na afloop voor de camera bij ESPN in de zevende hemel. "Het was nog best wel lang na die penalty, dus dan is het gewoon overleven. We hebben het compact geprobeerd te houden en af en toe wilden we nog uitbreken."
"Het is genieten met die atmosfeer, iedereen leeft het en je proeft het overal hier en dan weet je dat je dit kunt bereiken", gaat de dertigjarige verdediger verder. Hardeveld mocht in de 59e minuut aanleggen voor een strafschop tegen penaltykiller Jari de Busser. "We hebben het er natuurlijk wel over gehad, ik dacht gewoon door het midden, want mijn vorige strafschoppen waren allemaal in de hoeken. Ik dacht: hij kent ze allemaal, dus dat weet hij ook wel inmiddels."
Met de overwinning schaart Telstar zich naast PSV, AZ en NEC bij de laatste vier in het bekertoernooi. Hardeveld wil voor de camera niet uitspreken welke tegenstander hij het liefst uit de koker ziet komen. "Ik durf dat niet uit te spreken. Bij de loting spreken ze altijd wat uit en dat komt dan ook uit, dus ik ga verstandig mijn mond houden."
Check nu de aftertalk van de transferwindow! PSV, Feyenoord en Ajax op rapport, het koopje van de winter en déze clubs draaiden een topmaand!

















