
Vlam in de pan in Zwolle: Volendam-verdediger neemt slok bier na bekogeling
FC Volendam boekte zaterdag een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie in de Eredivisie. De vreugde was na het laatste fluitsignaal groot, maar dat viel verkeerd bij PEC Zwolle. Mawouna Amevor werd bekogeld met bekertjes en reageerde door een slok bier te nemen.
FC Volendam won zaterdag met 1-2 in Overijssel. Dat werd onder meer door Amevor uitbundig gevierd, vlakbij het vak met fanatieke Zwolse fans. De 34-jarige aanvoerder werd dan ook bekogeld met bekertjes. Daar reageerde hij op door een beker met bier op te pakken en een slok te nemen. Ryan Thomas was woest vanwege het - in zijn ogen - provocerende gebaar van de verdediger.

SPA
12:15
Vandaag
ZWO
De PEC-middenvelder moest worden tegengehouden door Kayne van Oevelen. De rust keerde daarna terug, mede doordat Amevor wegliep van de situatie. De Volendammers zochten daarna alsnog de meegereisde supporters op om de belangrijke overwinning met hen te vieren.

















