
Zinchenko helpt Ajax aan oefenzege, ook belangrijke minuten voor Tomiyasu
Ajax heeft maandagmiddag een oefenwedstrijd tegen Telstar gespeeld. Olseksandr Zinchenko en Kian Fitz-Jim bezorgden de ploeg van trainer Fred Grim een 2-0 zege. Bovendien maakten Steven Berghuis en Takehiro Tomiyasu speelminuten.
Ajax stond daags na het duel met AZ (1-1) tegenover Telstar. De Amsterdammers traden op De Toekomst aan met een mix van reserves en Jong Ajax-spelers. Zo maakte Berghuis zijn rentree na blessureleed. Zinchenko stond een dag na zijn officiële debuut ook in de basis. De Oekraïner speelde één helft mee en was trefzeker. Het andere doelpunt kwam op naam van Fitz-Jim, die in Alkmaar al voor de belangrijke gelijkmaker had getekend.

FOR
14:30
Vandaag
TEL
Tomiyasu viel in de tweede helft in. De Japanse verdediger kwam een halfuur in actie en heeft daarmee weer belangrijke minuten in de tank. Hij droeg bovendien de aanvoerdersband. Met Levi Acheampong en Tyrese Teuwsen kregen nog twee spelers van Ajax O19 de kans om zich te laten zien. De ploeg van Grim speelt zaterdag weer in de Eredivisie. Dan wacht een thuisduel met Fortuna Sittard.
De opstelling van Ajax: Heerkens; Rosa, Itakura, Bouwman, Zinchenko; Mokio, Fitz-Jim, Gloukh; Berghuis, Konadu, Edvardsen
Check nu de nieuwste VP’s Willem & Wessel over FC Utrecht - Feyenoord, de topper in Alkmaar, het stuntende NEC en nog veel meer!
















