Ruzie tussen Anis Hadj Moussa en Timon Wellenreuther besproken in Kick-off

Wellenreuther krijgt er van langs na opstootje: 'Vreselijk vervelende keeper'

Update: 3 maart 2026 om 13:03
75Reacties

Valentijn Driessen is kritisch over de houding van Timon Wellenreuther tijdens het opstootje met Anis Hadj Moussa ten tijde van het duel tussen FC Twente en Feyenoord. In de Telegraaf-podcast Kick-off vertelt de verslaggever van de krant de doelman erg vervelend te vinden.

Wellenreuther en Hadj Moussa kregen het met elkaar aan de stok tijdens het duel tussen FC Twente en Feyenoord (2-0). Volgens eerstgenoemde deed de aanvaller te weinig om een aanval van FC Twente af te stoppen. De doelman besloot vervolgens een standje te geven aan zijn teamgenoot. Kort daarna ging de keeper zelf in de fout door een schot van Kristian Hlynsson te laten glippen, waarna Hadj Moussa veelbetekenend zijn hoofd schudde.

"Dat zag er echt niet uit", beoordeelt Driessen het moment in de podcast. "Maar die Wellenreuther begon te schelden en te vloeken", gaat hij verder wanneer hij in de reden wordt gevallen door zijn collega. "Dat doet hij altijd", klinkt het.

"Ja, maar het is een vreselijk vervelende keeper", concludeert Driessen vervolgens over de Duitse doelman. Telegraaf-verslaggever Pim Sedee valt de keeper vervolgens bij in de podcast, door te stellen dat het terecht is als doelman om een aanvaller te corrigeren wanneer hij niet met zijn man meeloopt.

"Ja, maar dat doe je op een bepaalde manier en dan is het niet de bedoeling dat je daarna als aanvoerder een enorme blunder maakt", is Driessen duidelijk. "Met die terugspeelbal... en toen zag je het hoofd van Hadj Moussa: hoofdschuddend. Dat was echt geweldig."

Ruzie tussen Anis Hadj Moussa en Timon Wellenreuther besproken in Kick-off