
Grote overtuiging bij Rondo-tafel: 'Ajax maakt geen kans, zeker in deze vorm'
Volgens Youri Mulder en Theo Janssen maakt niet Ajax, maar FC Twente de beste kans om nog boven Feyenoord of NEC te eindigen in de Eredivisie. Dit onder andere vanwege het zware schema dat de Amsterdammers nog te wachten staat.
Hoewel Ajax nog overtuigend wist te winnen dit weekend op bezoek bij Heracles Almelo (0-3), is dit voor Mulder geen reden om meer vertrouwen te hebben in de Amsterdammers. "Daar wint iedereen", stelt hij maandag bij Ziggo Sport-programma Rondo. "Ik zie veel eerder Twente in de race voor Champions League-voetbal. Bij Ajax heb ik geen goed gevoel."
Tafelgenoot Janssen kan zich hier goed in vinden. "Ik heb precies hetzelfde. Ze spelen nog tegen Utrecht en PSV... dat zijn altijd moeilijke wedstrijden. Als je dan naar het programma van de andere ploegen kijkt, dan denk ik dat Ajax normaal gesproken niet meer meedoet. Zeker niet in de vorm waarin ze nu zitten", aldus de oud-speler, die met zowel Twente als Ajax kampioen werd.
Ook Guus Hiddink ziet het somber in voor de Amsterdammers. "Ze moeten volgend jaar weer helemaal opkomen. De grote ploegen moeten eigenlijk tot het einde strijden om de titel. Er is een grote taak weggelegd voor Jordi", besluit hij.

















