Kieft spreekt verbazing uit over Feyenoord in strijd om plek twee

Kieft positief verrast over Feyenoord: 'Dat had ik nooit van ze verwacht'

31Reacties

Wim Kieft is positief verrast over Feyenoord in het duel met NEC (1-1), zo laat de oud-voetballer weten in de podcast KieftJansenEgmondGijp. De Rotterdammers leken zondag lange tijd op weg naar een zege, maar moesten dankzij een doelpunt van Danilo in de absolute slotfase genoegen nemen met een gelijkspel.

"Het is Nederland best wel spannend rond de tweede plaats. Vooral na dit weekend", constateert Michel van Egmond, die zich afvraagt of Feyenoord de tweede plaats in de laatste wedstrijden kan vasthouden. Kieft durft zich niet te wagen aan een voorspelling, maar was wel verrast door de ploeg van trainer Robin van Persie. "Ik had nooit gedacht dat Feyenoord hier uit zou komen tegen NEC. Ik dacht echt, die gaan er helemaal aan."

Door het gelijkspel bedraagt het verschil tussen beide ploegen nog altijd één punt. "Het is een beetje een dooddoener, maar ik heb werkelijk geen idee wie tweede wordt", gaat Kieft verder. "Zoals Valentijn zegt: het is wel leuk, maar het stelt allemaal niks voor. Valentijn vond het nodig om dat nog wel even te roepen."

Met nog vier wedstrijden te gaan maken niet alleen Feyenoord en NEC nog kans op de tweede plaats, ook FC Twente, Ajax en AZ kunnen nog over de Rotterdammers heen. Feyenoord neemt het in de volgende speelronde op tegen FC Groningen en gaat daarna op bezoek bij Fortuna Sittard. Voor NEC wacht eerst de bekerfinale tegen AZ en daarna een uitduel met directe concurrent FC Twente.

Check de nieuwste aflevering van VP's Willem&Wessel over de keuzes van Gözübüyük, PSV-ster Saibari en een gouden tip voor Ihattaren!