
Forse aderlating voor NEC: einde seizoen voor Nijmeegse verschilmaker
NEC krijgt na de verloren bekerfinale tegen AZ nog een forse klap te verwerken. De Nijmegenaren kunnen dit seizoen niet meer beschikken over Basar Önal, die in De Kuip een knieblessure opliep en naar verwachting vier weken is uitgeschakeld. Dat meldt De Telegraaf.
Voor NEC is het wegvallen van Önal een aderlating. De 21-jarige vleugelspeler is een belangrijke pion in het elftal van trainer Dick Schreuder. Zo was hij in 27 Eredivisie-duels goed voor zeven goals en zeven assists.
Tegelijkertijd werd er bij NEC gevreesd voor erger, nadat Önal zich al vroeg blesseerde in de bekerfinale tegen AZ en tot twee keer toe behandeld moest worden. Uiteindelijk bleef de Turkse jeugdinternational halverwege in de kleedkamer achter en kon hij zijn stempel niet drukken.
NEC moet het in de kraker tegen FC Twente ook al zonder Ahmetcan Kaplan stellen. De van Ajax gehuurde verdediger is geschorst doordat hij tegen Feyenoord zijn tiende gele kaart van het seizoen kreeg.
Check de nieuwste aflevering van VP's Willem & Wessel over Feyenoord, Kees Smit, Raheem Sterling en véél meer hieronder!


















