
Hancko steunt teamgenoot na CL-exit Atlético: 'Voor hem héél verdrietig'
Het mislopen van de Champions League-finale komt hard aan bij David Hancko, die erg meeleeft met Antoine Griezmann. Tegelijkertijd is de verdediger van Atlético Madrid er trots op dat hij na zijn jaren in Nederland op zo'n podium mag acteren.
"We zijn heel verdrietig dat we niet naar de finale gaan", begint een zichtbaar aangeslagen Hancko na de 1-0 nederlaag bij Arsenal voor de camera van Ziggo Sport. "Maar goed, drie jaar terug, toen ik bij Feyenoord speelde, had ik hier überhaupt niet eens van mogen dromen."

OSA
21:30
12-05-2026
ATM
"Maar dit is een harde klap", vervolgt de Slowaakse topverdediger, die tegen Arsenal negentig minuten op het veld stond. "De eerste helft was niet goed. We speelden met angst. Na rust gaven we alles, maar we konden maar niet scoren."
Voor één iemand vindt Hancko de uitschakeling van Atlético nóg erger. "Het is héél verdrietig voor Griezie (Griezmann) en de jongens die aan het einde van hun carrière zitten. Maar voor Grieze was dit zijn laatste kans, omdat hij na de zomer vertrekt." De Franse aanvaller gaat na dit seizoen aan de slag bij MLS-club Orlando City.
Wel wil Hancko afsluiten met een hoopvolle noot. "We hebben een sterke ploeg en zijn heel jong. Hopelijk kunnen we ergens in de volgende jaren wel die final step zetten."

















