Feyenoord kan de Champions League ruiken: doelpunten leveren geld op tegen AZ!

Feyenoord kan de Champions League ruiken: doelpunten leveren geld op tegen AZ!

Praat mee!

ADVERTORIAL - Feyenoord kan zondag deelname aan de Champions League veilig stellen. AZ is de tegenstander in Rotterdam en zij kunnen enkel in theorie nog het miljardenbal in. BetCity staat voor je klaar met een welkomstactie, een Superboost, Speel Slimmer Bets!  

Feyenoord deed afgelopen week goede zaken. Fortuna Sittard werd in de slotfase verslagen en mede door het puntverlies van NEC Nijmegen, staan de Rotterdammers al met één been in de Champions League. Het gat naar de nummer drie bedraagt vijf punten, maar puntverlies tegen AZ kan de spanning terugbrengen aangezien NEC en Feyenoord in doelsaldo gelijk staan. AZ kan in punten nog gelijk komen te staan met Feyenoord, maar het verschil in doelsaldo bedraagt maar liefst zeventien doelpunten, een nagenoeg onoverbrugbaar gat in twee duels. 

Welkomstactie
Voor alle nieuwe spelers van 24 jaar of ouder staat er een welkomstactie klaar bij BetCity: weet Feyenoord te scoren, dan levert dat tot maar liefst 100x de inleg op! 

- Registreer je bij BetCity
- Selecteer de gewenste Odds Boost vóór je stort
- Stort minstens €20 voor een 50x Odds Boost
- Stort minstens €100 voor een 100x Odds Boost
- Plaats je bet in het Sportsbook van BetCity. Het gaat om de weddenschap 'Feyenoord scoort’

De maximale inzet bij de Odds Boost is 1 euro.

Superboost
Voor de Superboost-actie zijn doelpunten cruciaal. De belangen zijn duidelijk en Feyenoord zal goed voor de dag willen komen. AZ hoopt het seizoen goed af te sluiten en een goed resultaat in De Kuip spreekt voor zich. Weten beide ploegen te scoren, dan staat BetCity klaar met een verhoogde odd! 

Superboost
Weddenschap: Feyenoord en AZ weten te scoren
Quotering: 1.40 -> 2.00

Speel Slimmer Bets
Naast Feyenoord tegen AZ staan er nog flink wat Eredivisieduels op het programma. Wil je daar op in zetten of toch bij deze pot blijven? Kijk dan naar de Speel Slimmer Bets die iedere dag voor je klaarstaan. Enkele Speel Slimmer Bets staan hieronder op een rijtje.

- Ueda & Parrott over 0.5 kopballen op doel: 5.00
- Over 3.5 doelpunten in de eerste tien minuten (9:59) van alle negen duels: 10.00 

Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 24+
Online spelen brengt risico's met zich mee. Lees hier onze tips om op een verantwoordelijke en bewuste manier te spelen: voetbalprimeur.nl/speel-bewust