
'Feyenoord heeft oud-speler in het vizier als nieuwe trainer voor beloftenteam'
Thomas Buffel is in beeld om de nieuwe trainer van Feyenoord onder 21 te worden. Dat meldt 1908. In Rotterdam zou Buffel de opvolger kunnen worden van Pascal Bosschaart, die Feyenoord verlaat en zich bij de technische staf van FC Dordrecht zal voegen.
Het medium stelt dat Feyenoord nog geen definitieve knopen heeft doorgehakt rond de trainerspositie van het beloftenelftal, maar dat de naam van Buffel 'nadrukkelijk genoemd wordt'. De Belg zou in dat geval Pascal Bosschaart opvolgen. Eerder werd reeds bekend dat laatstgenoemde zou gaan vertrekken bij Feyenoord. Maandag werd bovendien duidelijk dat Bosschaart zich bij de technische staf van FC Dordrecht zal voegen.
Buffel is beslist geen onbekende voor Feyenoord. Als zestienjarige kwam de voormalig middenvelder in de jeugdopleiding van de Rotterdammers terecht. Na een succesvolle uitleenbeurt aan Excelsior brak de Belg in 2002 door onder toenmalig trainer Bert van Marwijk. Later belandde Buffel onder Ruud Gullit op een zijspoor, waarop hij naar Glasgow Rangers vertrok. In eigen land speelde hij later nog voor Cercle Brugge, KRC Genk en Zulte Waregem. Buffel heeft als trainer ervaring bij Jong Genk, en als assistent-trainer bij België onder 21.

















