
Van der Vaart zat aangeschoten in Studio Voetbal: ‘Wijn viel zwaarder dan normaal’
Rafael van der Vaart was zondagavond licht aangeschoten tijdens de uitzending van Studio Voetbal. Dat heeft de analist erkend in de Coen & Sander Show. Van der Vaart baarde opzien door af en toe lastig uit zijn woorden te komen tijdens het praatprogramma.
Zondagavond werd de laatste uitzending van Studio Voetbal uitgezonden op televisie. Na 24 jaar verdwijnt het praatprogramma namelijk van de buis wegens de bezuinigingen bij de NPO, zo werd eind november al duidelijk. Tijdens de laatste uitzending waren collega-analisten Pierre van Hooijdonk en Theo Janssen af en toe verbaasd op het moment dat Van der Vaart lastig uit zijn woorden kwam.
In de Coen & Sander Show geeft Van der Vaart toe dat hij iets te diep in het glaasje had gekeken voorafgaand aan de uitzending. "Het was de laatste uitzending. Ik vloog er ’s ochtends heen en ben daarna nog even een uurtje gaan liggen om te slapen", legt de oud-voetballer uit.
"Ik dacht: het is toch de laatste uitzending, dus ik neem twee à drie wijntjes", gaat Van der Vaart verder. "Ik moet eerlijk zeggen: die vielen wat zwaarder dan normaal. Dat gaat mij niet meer gebeuren."

















