Derksen ziet grote rol voor Boekhoorn bij succes NEC en pleit voor nieuw stadion

'Marcel Boekhoorn heeft liever een goede linksbuiten dan een mooie tribune'

53Reacties

Johan Derksen hoopt dat de gemeente Nijmegen NEC een helpende hand toesteekt na de geweldige prestaties in de Eredivisie. Die heeft de club nodig, omdat de prioriteiten van geldschieter Marcel Boekhoorn elders liggen, zo verklaart Derksen. Ook Chris Woerts stelt dat NEC bezig moet zijn met het bouwen van een nieuw stadion.

"Ajax is een dieptepunt, maar NEC is een hoogtepunt uit de historie en die trainer en technisch directeur hebben het goed gedaan, maar het zijn de verdiensten van Boekhoorn", steekt Derksen van wal tijdens Vandaag Inside. "Hij vult al jaren de tekorten aan en hij laat echt geen spelers wegkapen door de topdrie van Nederland, want hij kan hun veel meer betalen."

Sportmarketeer Woerts is ook aangeschoven en hij ziet kansen voor de Nijmegenaren met een nieuw stadion. "Het is jammer dat er nog geen nieuw stadion is gebouwd bij NEC, dat verdient die club echt. Hij (Boekhoorn, red.) heeft er zoveel geld ingestoken, maar de gemeente houdt het tegen. Ze hebben nu dan de grond verkocht, maar ze moeten nu gaan bouwen."

Bij het horen van de inbreng van Woerts schiet Derksen in de lach. "Marcel heeft wel een voorkeur, want hij heeft liever een goede linksbuiten dan een mooie tribune", vertelt De Snor. Derksen hoopt wel dat de gemeente een helpende hand toesteekt. "Die gemeente zou nu, doordat het zo erg leeft, meegaand moeten zijn. Wil je nog betere citymarketing hebben dan NEC?"