
'Drie meevallers voor FC Utrecht richting cruciale 'finale' tegen Ajax'
Hoewel FC Utrecht het zondag in de finale van de play-offs voor Europees voetbal moet stellen zonder Alonzo Engwanda, kent het ook enkele meevallers. Het team kan zondag weer beschikken over David Min en Ángel Alarcón. Ook kan Mike Eerdhuijzen in de basis beginnen, zo meldt het Algemeen Dagblad.
Over Alarcón zat donderdag al op de bank tegen SC Heerenveen (3-2). Het idee was om de buitenspeler, die kampte met een hamstringblessure, alleen in te laten vallen bij een achterstand. Omdat dat niet gebeurde, kreeg de huurling van FC Porto extra rust. Daardoor kan hij zondag mogelijk een grotere rol spelen.
David Min zat niet bij de selectie tegen Heerenveen vanwege liesklachten. Hij is zondag gewoon weer van de partij, maar zal waarschijnlijk vanaf de bank beginnen, weet de krant.
Tot slot is ook Mike Eerdhuizen fit uit het duel gekomen. De verdediger kampt al langer met een bovenbeenblessure en heeft voor het laatst een volledige wedstrijd gespeeld in december, maar oogt weer fit richting de 'finale' van zondag 12.15 uur.

















