
Derksen: 'Ook Rai Vloet verdient een tweede kans, laten we het daarover eens zijn'
Johan Derksen vindt dat Rai Vloet een tweede kans verdient. Vloet is na twintig maanden celstraf weer vrij, na het veroorzaken van een fataal verkeersongeluk waarbij een vierjarig kind om het leven kwam. Derksen raadt Vloet echter af om in Nederland een club te zoeken, zo zegt hij in Vandaag Inside.
"Ook Rai Vloet verdient een tweede kans. Laten we het daarover eens zijn", begint Derksen zijn relaas. "Het is heel moeilijk in Nederland, want je zit met de publieke opinie, met het bestuur, met de supporters. In Nederland wordt dat heel moeilijk." Ook René van der Gijp raadt het Vloet af om in Nederland zijn voetbalcarrière weer op te pakken. "Dat moet je niet willen."
"Als club win je er niets mee. Alle schijnwerpers zijn op die jongen gericht, en dus op je club", haakt Valentijn Driessen in. Derksen is het daarmee eens. "Je krijgt spreekkoren, heel onsmakelijke dingen. Als die jongen verstandig is, probeert hij zelf ook niet in Nederland aan de bak te komen." Zelf liet de 31-jarige Vloet in gesprek met Tubantia al weten dat er clubs zijn die hem een versterking zouden vinden, maar huiverig zijn omwille van de publieke opinie.
















