
'Allegri na ontslag bij AC Milan razendsnel in gesprek met Italiaanse club'
Massimiliano Allegri wordt na zijn ontslag bij AC Milan razendsnel in verband gebracht met Napoli, dat meldt transferexpert Fabrizio Romano. De Italiaanse trainer heeft al gesproken met de directie van de club uit Napels.
Allegri werd afgelopen maandag ontslagen bij AC Milan, net als de technisch directeur en de algemeen directeur van de Italiaanse club. Milan eindigde dit seizoen op de vijfde plaats in de Serie A, waardoor de ploeg naast een Champions League-ticket greep.
Napoli heeft donderdagochtend met Allegri gesproken. Voorzitter De Laurentiis en directeur Manna van de club waren beiden bij het gesprek aanwezig. Napoli nam deze week afscheid van Antonio Conte. Allegri heeft laten weten dat hij een verbintenis van twee jaar bij Napoli ziet zitten.
De kans lijkt dus groot dat Allegri aan de slag gaat bij Napoli en daarmee de nieuwe trainer wordt van Noa Lang. Volgens transferexpert Nicolò Schira wil de Nederlandse aanvaller volgend seizoen vol voor zijn kans gaan in Italië. De 58-jarige trainer werd ook in verband gebracht met een trainersklus bij Lazio, dat op zijn beurt afscheid heeft genomen van Maurizio Sarri.

















