
'Marokko hoort ernst van Mazraoui-blessure, Ezzalzouli mist groepsfase'
De schouderblessure van Noussair Mazraoui lijkt mee te vallen, meldt het Marokkaanse Le Site. De 28-jarige verdediger moest zich deze week al na een half uur laten wisselen tijdens het oefenduel met Noorwegen. De openingswedstrijd tegen Brazilië lijkt alleen niet in gevaar te komen.
'Zijn blessure is niet ernstig en hij heeft slechts een paar dagen rust nodig om de pijn volledig te laten verdwijnen', valt er te lezen in Marokko. De Atlas Leeuwen nemen het zondagnacht om 00.00 uur op tegen Brazilië en bondscoach Mohamed Ouahbi lijkt dan gewoon te kunnen beschikken over Mazraoui.
De voormalig Ajacied is een van de belangrijkste spelers van Marokko, dat de ernst van de blessure van Abde Ezzalzouli wel nog in spanning afwacht. De 24-jarige linksbuiten startte ook tegen Noorwegen en liep in dat duel een knieblessure op. Ezzalzouli lijkt in ieder geval de groepsfase te moeten missen. Marokko is naar verluidt niet van plan om een vervanger op te roepen.
Marokko neemt het in de groepsfase naast Brazilië ook op tegen Schotland en Haïti. Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine vertegenwoordigen de Eredivisie in de WK-selectie van de Afrikanen. De PSV'ers zijn de enige Eredivisie-spelers die zijn opgeroepen door Ouahbi.
Luister nu naar de Grote Voorbeschouwing op het WK in Studio Oranje!

















