
Koeman Jr. aast op een stap: 'Sta open voor rol als tweede keeper bij grote club'
Ronald Koeman Jr. was het liefst met Anthony Correia mee naar FC Utrecht gegaan. Dat vertelt de doelman bij Het Oranje Café. Bij Telstar loopt zijn contract eind deze maand af, maar Koeman heeft de clubs naar eigen zeggen nog niet voor het uitkiezen.
"Er is op dit moment nog niets", vertelt de zoon van bondscoach Ronald Koeman. "Ik zou gewoon een mooie stap willen maken. Telstar wil heel graag dat ik blijf. Ik heb met de trainer (Henk Brugge, red) gesproken, en met de keeperstrainer, en tja: moeilijk."
Vervolgens is Koeman open over zijn voorkeur. "Het liefst maak ik een stap in Nederland. Ik moet gewoon een stap maken naar een club die voetbalt, die met een goede speelwijze speelt, waar ik in mijn kracht kom. Wat Anthony Correia ook heeft gedaan. Kijk, het liefst ging ik met hem mee naar Utrecht. Ik ken hem, hij kent mij…"
"Maar", zo zegt Koeman, "ze hebben gewoon een goede keeper: dat heeft hij ook aangegeven aan mij. Dat is meer een lijnkeeper, ik ben voetballend denk ik sterker dan hij." Vervolgens wordt FC Twente geopperd, waarop Koeman glimlacht. "Ik sta ook open voor een 'tweede keeper-rol' bij een grote club."

















