Rode Duivels trotseren hitte met... sauna

Witsel onthult opvallend plan van de Belgen tegen WK-hitte: 'Daar zitten we in'

8Reacties

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte en in Seattle worden er temperaturen boven de dertig graden verwacht. De staf van de Belgen houdt daar alvast flink rekening mee en heeft met elkaar een oplossing bijzondere bedacht: veel uurtjes doorbrengen in de sauna.

In Seattle is er zelfs al een hittewaarschuwing uitgestuurd. Volgens Axel Witsel nemen de Rode Duivels al stappen om zich voor te bereiden op die moeilijke omstandigheden. "Na elke training gaan er verschillende spelers een tijd de sauna in", bevestigde hij op de persconferentie. "Ook het heetwaterbad benutten we goed."

Kledingsponsor Adidas heeft ook koelingsvesten voorzien, weet Het Nieuwsblad. De voorbije dagen trainden de Rode Duivels telkens bij een aangename twintig graden. Verder gebeurt alles bij de Rode Duivels in de grootste discretie. Het trainingsveld wordt afgeschermd met zeilen en er is ook politiebewaking om ongewenste gasten weg te houden.

De Rode Duivels kregen zaterdagmiddag ook de kans om het stadion van komende maandag te bezoeken. Ter plaatse trainen mag echter niet.