Driessen geeft flinke veeg uit de pan na Nederland - Japan

Driessen geeft flinke veeg uit de pan: 'Hij viel mij echt heel erg tegen'

74Reacties

De mannen van de podcast Kick-off begrepen helemaal niets van de wissels van Ronald Koeman. Na de 2-1 zakte Nederland vanaf minuut 70 in, waarna Oranje in de slotfase een doelpunt tegen kreeg.

"Zeker na die 2-1 ontstaat er ruimte", vertelt Valentijn Driessen na de wissels van Cody Gakpo, Donyell Malen en Crysencio Summerville. "Die Japanners moeten komen, die staan achter, en dan haal je de volledige snelheid eruit…"

Ook Jeroen Kapteijns 'begrijpt daar niets van'. "Het pakt ook slecht uit. Er zat helemaal geen dreiging meer naar voren, dan roep je het over jezelf af dat je naar achter gaat lopen en dat Japan dan gaat komen. Misschien was Japan ook wel gekomen als je wel snelheid had gehouden, en dan had je er gevaarlijk uit kunnen komen... En wat Memphis liet zien: dat was best wel schokkend eigenlijk. Daar kwam helemaal niets vanuit, en hij had helemaal geen explosiviteit en dreiging, wilde alleen maar de balletjes in de voet."

"Dramatisch gewoon", neemt Driessen het weer over. "Het viel echt heel erg tegen. Hij liet werkelijk niets zien. Wat hij soms nog wel heeft: dat hij af en toe een bal vasthield. Maar het is niet te rijmen dat Koeman na afloop zegt: 'Ik zie verbeteringen bij Memphis.' Dat heb ik helemaal niet gezien. Ik vond sowieso de reacties van de spelers heel positief. Heeft heel Nederland dan met de ogen dicht zitten kijken? Ziet heel Nederland het dan verkeerd? Dat gaat er bij mij niet in. Tussen affakkelen en kritisch zijn zit wel een hele grote ruimte." 

'Hoop dat ze dat aan de kaak stellen'

"Ik mag alleen hopen dat het in het spelershotel wel dondert", meent Mike Verweij. "Ik hoop wel dat er spelers zijn die de wissels van Koeman aan de kaak durft te stellen."

Check nu de nieuwste Studio Oranje over Nederland - Japan en veel meer!

;