
Kane deelt complimenten uit na WK-start: 'Hulde aan hem, hij hield een speech'
Harry Kane is lovend over het spel van Engeland na de 4-2 overwinning op Kroatië. De aanvoerder is zeer tevreden over de manier waarop The Three Lions voor de dag kwamen in het eerste groepsduel tijdens het WK 2026. Ook teamgenoot Jude Bellingham krijgt zijn complimenten.
"Ik vond het een wedstrijd met twee gezichten", reageert Kane na afloop van de wedstrijd voor de camera's van ITV. "In de eerste helft speelden we redelijk. Ik was erg teleurgesteld dat we op die manier een tegendoelpunt kregen, ik vond dat we daarna de controle verloren. Hulde aan de manager, hij hield een speech in de rust en zei dat als we verliezen, we op onze eigen manier verliezen en ik denk dat we dat terugzagen in de tweede helft. We gaven vol gas en daar konden ze niet tegenop. Complimenten aan iedereen voor de eerste wedstrijd van het toernooi."
Kane, die zelf tweemaal scoorde, is lovend over hoe Engeland de wedstrijd wist te controleren. "Het was lastig. Ze hebben spelers zoals Luka Modric die terugzakken en je moet uitzoeken wie je moet dekken. De intensiteit die we willen, is onze grootste kracht en die moeten we vaker gebruiken. De manier waarop we de wedstrijd controleerden nadat we op voorsprong waren gekomen, zorgde ervoor dat we nooit echt in gevaar leken te komen en vervolgens scoorden in de counter. We hadden een periode waarin we er drie of vier hadden kunnen maken."
Ook spreekt de aanvoerder van The Three Lions nog over teamgenoot en mede-doelpuntenmaker Bellingham. "Fantastisch doelpunt, fantastische loopactie, fantastische afwerking. Je kunt de gedrevenheid van Jude tijdens de training zien. Het niveau is hoog. Iedereen die speelt, is er klaar voor en je zag dat Jude stond te popelen om te spelen. Fantastisch doelpunt."

















