
Marokkaanse persconferentie ontspoort: 'Ik ga je een pak slaag geven'
De persconferentie van het Marokkaanse elftal in aanloop naar de WK-kraker tegen Frankrijk is ontspoord. Terwijl Brahim Diaz vragen beantwoordde, zochten twee journalisten de confrontatie met elkaar.
Bondscoach Mohamed Ouahbi en Real Madrid-speler Diaz namen woensdag de tijd om vragen te beantwoorden richting de kwartfinale tegen Frankrijk. De persconferentie ontspoorde echter al snel, nadat een Marokkaanse en Franse journalist met elkaar botsten.
Wie de ruzie veroorzaakte wordt niet duidelijk. Wel valt er op de beelden te horen dat beide journalisten met elkaar bekvechten. "Waarom sla je me!?”, vraagt een journalist. "Ik ga je een pak slaag geven, je hebt er zelf om gevraagd."
"Dan moet je maar niet tegen me schreeuwen. Je stak twee keer je hand op voor de camera’s", reageert de andere journalist op het incident. Volgens Foot Mercato ging de ruzie tussen beide journalisten nog enkele minuten door, voordat er werd ingegrepen.
Marokko en Frankrijk nemen het donderdagavond 22.00 uur tegen elkaar op om een plek in de halve finales. De winnaar van het duel treft op dinsdag 14 juli de winnaar van de wedstrijd tussen Spanje en België.

















