Kieft geniet van één man bij Frankrijk-Marokko: 'Ah, jongens. We moeten blij zijn'

Kieft geniet van één man bij Frankrijk-Marokko: 'Ah, jongens. We moeten blij zijn'

21Reacties

Wim Kieft heeft enorm genoten van Kylian Mbappé tijdens Frankrijk – Marokko. De oud-spits is na afloop bij de NOS lovend over de superster van les Bleus

"Ah, jongens", zegt Kieft. "We moeten ook blij zijn dat er zo'n speler op het veld staat. Hij heeft ongelooflijk mooie dingen laten zien. Die strafschop mist hij, maar hij maakt ongelooflijke doelpunten. Die zijn voor hem niet onmogelijk", steekt de voormalige prof de loftrompet.  

"Dit is zó goed...", haakt Rafael van der Vaart in. Ook Nordin Amrabat is complimenteus. "De verdediger (Issa Diop, red.) dacht dat Mbappé de bal door zijn benen ging spelen. Hij deed snel zijn benen dicht. Mbappé schoot hem precies in het hoekje en Yassine Bounou kon er niet meer bij."  

"De manier waarop hij hem schiet, is bijna niet te doen", analyseert Van der Vaart. "Daar heb je heel sterke bovenbenen voor nodig. Echt een waanzinnige goal." De treffer van Mbappé was zijn twintigste op het WK ooit. De Fransman staat nog één goal onder Lionel Messi.