Kane 'kapot' na Engelse WK-exit tegen Argentinie

Kane 'kapot' na Engelse WK-exit: 'We missen dat laatste stukje'

16Reacties

Harry Kane is na de uitschakeling van Engeland op het WK zichtbaar aangeslagen. De aanvoerder zag zijn ploeg een 1-0 voorsprong uit handen geven tegen Argentinië (1-2) en baalt vooral voor zijn teamgenoten, de staf en de supporters.

"Ik voel me kapot voor de jongens, voor de fans en voor de staf", zegt Kane na afloop. "We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. Daarna probeerden we de voorsprong vast te houden, maar op dit niveau is dat niet genoeg. Dat is ontzettend zuur."

Volgens Kane heeft de selectie alles gegeven om de finale te bereiken. "We hebben hier zo hard voor gewerkt. De jongens hebben alles gegeven: zweet, bloed en tranen. In de eerste helft hadden we moeite om druk op de bal te krijgen, maar na rust zetten we ze goed onder druk. Daardoor wonnen we de tweede bal en hadden we controle over de wedstrijd. Na de gelijkmaker lukte het ons alleen niet meer om die controle vast te houden."

Toch ziet Kane ook positieve punten. "We hebben veel goede momenten gehad op dit toernooi en veel goede wedstrijden gespeeld. We zeggen al langer dat we op de deur kloppen. We zijn dichtbij, maar we moeten dat laatste ontbrekende stukje zien te vinden in de beslissende fase van een toernooi. Zo'n WK vraagt ontzettend veel van je, fysiek én mentaal. We hebben in de afgelopen zes, zeven weken veel laten zien, maar uiteindelijk ontbrak net dat laatste beetje."