
'PSV heeft veel namen op lijstje, voormalig Feyenoorder aangeboden in Eindhoven'
PSV heeft een aantal linksbacks in beeld of aangeboden gekregen. Dat schrijft het Eindhovens Dagblad vrijdagochtend. Onder meer voormalig Feyenoord-verdediger Hugo Bueno is als optie aangeboden in het Philips Stadion.
Door het ED wordt de naam van Adam Aznou als eerste naar voren geschoven. In het verleden was de twintigjarige linksback van Bayern München een kandidaat om de Eindhovenaren te versterken. Op dit moment lijkt hij echter niet de nummer één op het lijstje van technisch directeur Earnest Stewart. Aznou speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Everton, maar kwam daar amper tot speelminuten.
'De drievoudig Marokkaans international staat met veel andere namen op de radar bij PSV, waar naar verluidt ook voormalig Feyenoorder Hugo Bueno als optie is aangeboden', gaat het ED verder. Het is nog niet duidelijk of PSV mogelijk gaat doorpakken voor de komst van Bueno. De 24-jarige verdediger, die in het seizoen 2024/2025 op huurbasis bij Feyenoord speelde, staat nog onder contract bij Wolverhampton Wanderers en dus zal hij een transfersom moeten kosten.
Met de (aanstaande) uitgaande transfers van Ismael Saibari, Armando Obispo en Adamo Nagalo is er bij PSV genoeg geld om te investeren in nieuwe verdedigers. Volgens het ED lijken er twee of drie nieuwe verdedigers bij te gaan komen, terwijl jongeling Fabian Merién de kans krijgt om zichzelf te laten zien bij het eerste elftal.

















