
Boussaboun: 'Dit is een zwarte bladzijde in de geschiedenis van het voetbal'
Ali Boussaboun heeft geen enkel goed woord over voor de halftime show tijdens de WK-finale. De voormalig international van Marokko begrijpt niet dat de FIFA de rust verlengt naar dertig minuten om ruimte te maken voor een groots optreden en spreekt zelfs van 'een zwarte bladzijde in de geschiedenis van het voetbal'.
Bij Sportnieuws haalt Boussaboun ten eerste hard uit naar de beslissing om de rust van de WK-finale te verlengen. "Dat zij dan gewoon even de regels gaan veranderen, omdat zij een Superbowl-achtige show willen houden", begint hij over de FIFA. "Dat je dan dertig minuten moet gaan wachten, dat kan toch niet."
Volgens Boussaboun is de halftime show niet de enige kwalijke zaak aan dit WK. "Los van het voetbal vind ik dat dit WK de boeken ingaat als een zwarte bladzijde in de geschiedenis van het voetbal. Dan praat ik over die oranje president van ze (Donald Trump, red.) die even een rode kaart seponeert. Twee vind ik hoe ze zijn omgegaan met Iran, dat ze niet eens in het land mogen blijven en elke keer weer terug moeten naar Mexico. En dit (de halftime show) wordt nummer drie. Ik vind het echt tien keer niks."
Ook de Amerikaanse manier van het organiseren van sport kan hem niet bekoren. "Op het moment dat ze zeiden: 'Het gaat naar Amerika', was ik al teleurgesteld. Dat land is één en al show en poespas, zogenaamde celebrities. Dan zit je naar voetbal te kijken en zie je op een groot scherm ineens een of andere acteur. Die zie je dan schreeuwen en gillen, weet ik veel allemaal. Doe normaal man, we zitten voetbal te kijken. Als ik die mensen wil zien, dan zet ik wel Netflix aan. Het is onzin allemaal, schei toch uit."

















