Perez haalt uit naar Paredes na WK-finale

Perez haalt hard uit naar voetballer: 'Hier krijg je normaal zes maanden cel voor'

Update: 20 juli 2026 om 21:23
21Reacties

Kenneth Perez heeft geen goed woord over voor Leandro Paredes na de WK-finale tussen Spanje en Argentinië (1-0). De Argentijnse middenvelder kreeg na het laatste fluitsignaal nog rood, nadat hij zich volledig liet gaan richting onder meer Gavi.

Vlak na het eindsignaal sloegen de stoppen volledig door bij Paredes. De middenvelder van de Argentijnen zocht de confrontatie op met Gavi in de middencirkel en haalde een aantal keer uit. Stafleden moesten Paredes tot kalmte manen, die na afloop nog een rode kaart ontving voor zijn actie.

Perez spreekt bij het programma Voetbalpraat schande van de wilde actie. "Wat ik het allerlaagste van het laagste vond was wat er na de wedstrijd met Paredes gebeurde. Hij werkt gewoon iemand naar de grond, normaal gesproken krijg je daar zes maanden cel voor. Ik moet zeggen dat bij die erehaag van Spanje, dat Paredes de spelers van Spanje ook ging feliciteren. Maar hij heeft zich zó misdragen de hele wedstrijd door en vooral na de wedstrijd."

Tijmen van Wissing, sportverslaggever van RTV Oost, sluit zich aan bij de woorden van Perez, maar is tegelijkertijd ook positief over Argentinië. "Ik wil het ook wel een beetje voor die Argentijnen opnemen, ze hebben met het hart gespeeld. Ik had na afloop ook het idee dat het bij Spanje een beetje plichtmatig voelde. Zo van, we hebben de wereldtitel binnengehaald. Ze zijn wereldkampioen geworden, dat is de mooiste dag van je leven."