Kraay jr. prijst spel Argentinië en wijst naar ex-Ajacied Tagliafico

Kraay jr. geniet van ex-Ajacied op WK: 'Schijnt dat hij stuk van zijn oor mist'

58Reacties

Hans Kraay jr. laat een ander geluid horen en kan 'ongelooflijk genieten' van het spel Argentijnen op het WK, zo laat de oud-voetballer weten in zijn column voor Voetbal International. Bovendien is Kraay jr. zeer complimenteus over oud-Ajacied Nicolás Tagliafico.

"Het volgende wat ik ga zeggen, zal niet bij iedereen goed vallen", begint de oud-voetballer. "Maar ik kan ongelooflijk genieten van de passie, de strijd en de gevechten die de Argentijnen leveren. Ik weet dat ze regelmatig over het randje gaan en ik heb niet de indruk dat Paredes een ingetogen jongetje is, maar uiteindelijk heeft het voetbal gewonnen."

Logischerwijs noemt Kraay jr. een Argentijns international als speler die hem het meeste is bijgebleven dit WK. "Ik heb wel genoten van hoe ex-Ajacied Nicolás Tagliafico zich zo waanzinnig gretig heeft vastgebeten in Lamine Yamal, die naar verluidt zó kort gedekt is, dat-ie een stuk uit zijn oor mist. Maar ik weet het niet heel zeker."

Toch is de analist een aantal dagen na het WK niet te spreken over het toernooi in Amerika. "Ik vond het een balletje-breed-WK en een balletje-terug-WK, met heel veel trainers die last hadden van hoogtevrees. Vanaf de kwartfinales werd het pas een echt WK, 48 landen is echt veel en veel te veel. Je kan toch niet op een WK met Qatar aankomen?"