'Toptarget Real Madrid laat trainingskamp schieten, groen licht zal snel volgen'

'Toptarget Real Madrid laat trainingskamp schieten, groen licht zal snel volgen'

Update: 4 augustus 2026 om 14:13
2Reacties

Yan Diomande gaat niet mee naar het trainingskamp van RB Leipzig vanwege de lopende transferonderhandelingen met Real Madrid, melden Fabrizio Romano en de Duitse tak van Sky Sports. De jonge vleugelspeler is hét target van De Koninklijke, maar Leipzig wil nog geen groen licht geven op de transfer.

De laatste weken streden Paris Saint-Germain en Real Madrid om de handtekening van de negentienjarige linksbuiten, die op het WK met Ivoorkust in actie kwam. PSG vond de vraagprijs van Leipzig echter te gortig en nu is Real de enige hoofdgegadigde. Diomande is zelf al overtuigd en wil naar Madrid, maar Leipzig wil eerst een vervanger aantrekken voordat de club akkoord gaat.

Espanyol

ESP

21:30

za 22-08-2026
Real Madrid

RMA

Leipzig reist af naar Oostenrijk voor een trainingskamp en Diomande zal daar niet van de partij zijn. De Madrilenen hopen deze week nog de deal rond te krijgen. Diomande miste ook een oefenduel dat vandaag door RB Leipzig werd gespeeld. Die Roten Bullen betaalden in 2025 slechts twintig miljoen euro voor de tiener en gaan daar dus een veelvoud op verdienen.