
Voorloting verricht: Ajax en Twente kennen mogelijke tegenstanders in play-offs
Ajax en FC Twente maken zich op voor hun duels in de derde voorronde van de Conference League, maar krijgen maandag ook duidelijkheid over de verdere route richting het hoofdtoernooi. De Amsterdammers en de Tukkers weten inmiddels welke tegenstanders ze kunnen loten.
De UEFA verrichtte maandagochtend een zogeheten voorloting. Daarmee is het aantal mogelijke opponenten in de play-offs al flink gereduceerd. Vooral Ajax lijkt het te treffen, mede dankzij een geplaatste status.

SHE
20:45
Vandaag
AJX
Ajax moet eerst nog zien af te rekenen met het Ierse Shelbourne FC. Mocht dat lukken, dan wacht in het laatste voorportaal een clash met FK Jablonec, RFS, FK Zalgiris, Hajduk Split, SK Brann, Apollon Limassol, Inter Turku, FC Vaduz, FC Noah of FC Sion.
Twente staat in de derde voorronde tegen DAC 1904 uit Slowakije. Als de ploeg van John van den Brom wint, dan wacht één van de volgende clubs: SC Braga, Dinamo Minsk, Dinamo Kiev, Qarabag FK, Partizan Belgrado, FC Tobol, FC Lugano of NSÍ Runavik.
De loting voor de play-offs van de Conference League wordt maandagmiddag om 14.00 uur verricht.
De mogelijke tegenstanders van Ajax:
FK Jablonec of FC RFS
FK Zalgris of HNK Hajduk Split
SK Brann of Apollon Limassol
FC Inter Turku of FC Vaduz
FC Noah of FC Sion
De mogelijke tegenstanders van FC Twente:
SC Braga of Dinamo Minsk
Dinamo Kiev of Qarabag
Partizan Belgrado of FC Toboz
FC Lugano of NSI Runavik

















