
Ook FC Twente kent mogelijk laatste obstakel richting Conference League na loting
FC Twente weet wat er nodig is om de competitiefase van de Conference League te bereiken. De ploeg van John van den Brom werd maandag tijdens de loting voor de play-offs gekoppeld aan de winnaar van het duel tussen Dinamo Kiev en Qarabag.
FC Twente werd vorige week door het Hongaarse Ferencváros uitgeschakeld in de voorrondes van de Europa League, waardoor het afdaalde naar de Conference League. Daar wacht in de derde voorronde een tweeluik met het Slowaakse DAC 1904. De eerste ontmoeting is donderdag in De Grolsch Veste, de return een week later.
Mocht FC Twente afrekenen met DAC 1904, dan moet er nog één horde genomen worden om de competitiefase van de Conference League te bereiken. In de play-offs wacht een nieuwe trip naar het buitenland, nadat de Tukkers tijdens de loting werden gekoppeld aan Dinamo Kiev of Qarabag.
FC Twente kreeg tijdens de voorloting al meer duidelijkheid over de route. SC Braga en Dinamo Minsk, Dinamo Kiev en Qarabag, Partizan Belgrado en FC Tobol of FC Lugano en NSÍ Runavik behoorden tot de mogelijke opponenten. Het werd uiteindelijk dus Dinamo Kiev of Qarabag.




















