
'Memphis stelt zeer opvallende eis in contractgesprekken met Corinthians'
Memphis Depay heeft nieuwe eisen gesteld voor een contractverlenging bij Corinthians. Dat schrijft het Braziliaanse medium Gazeta Esportiva. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal is het niet eens met de huidige aanbieding en zet in op meerdere aanpassingen.
'De staf van de spits heeft de laatste twee conceptcontracten die de club hem had toegestuurd teruggestuurd en om verdere wijzigingen gevraagd', zo meldt Gazeta Esportiva. Memphis wil een verhoging van tien procent van zijn salaris, portretrechten en marketingbudget. Daarnaast heeft hij ook een bijzondere eis voor een mogelijke eindoverwinning van Corinthians op de FIFA Club World Cup.

RBB
23:30
Morgen
COR
Pas in 2029 zal het toernooi weer plaatsvinden, maar volgens het Braziliaanse medium wil Memphis een clausule opnemen waarin hij een percentage van het prijzengeld zal ontvangen als Corinthians het toernooi wint, zelfs als hij dan geen deel meer uitmaakt van de selectie. 'Volgens de Nederlander zou hij dan bijdragen aan de sportieve wederopbouw van de club en daarom recht hebben op de bonus', zo schrijft Gazeta Esportiva.
Corinthians is het niet eens met de voorgestelde wijzigingen en gaat het tegenvoorstel van Memphis ook niet accepteren, zo klinkt het. Wel is het nog altijd de verwachting dat beide partijen tot een nieuw akkoord gaan komen. De 32-jarige Memphis kwam tot nu toe 79 keer in actie voor Corinthians, waarin hij twintig keer scoorde en vijftien assists gaf. Momenteel kampt hij met een blessure, maar ondanks die kwetsuur verwacht Gazeta Esportiva wel dat Memphis spoedig afreist naar Brazilië. De datum voor een mogelijke terugkeer binnen de lijnen is echter nog niet duidelijk.

















